Programy predajcov

Rozšírte si svoje obchody so spoločnosťou CSI.

Vy máte zariadenia, ktoré Vaši zákazníci potrebujú, ale máte aj finančné riešenie, ktoré s tým súvisí? Ak nie, môže Vám ujsť mnoho príležitostí. Koľkokrát ste už počuli, že “na toto aktuálne nemáme rozpočet?”

CSI môže pomôcť. 

Naša spoločnosť spolupracuje s mnohými predajcami a výrobcami zariadení v  širokej škále priemyselných oblastí, kde ponúkame ich zákazníkom flexibilné leasingové riešenia. Takže zatiaľ čo Vy pomáhate Vašim zákazníkom vybrať si zariadenie, ktoré potrebujú, CSI im pomáha financovať ho.

Tým, že spoločnosť CSI ponúka Vašim zákazníkom  leasingové riešenie, dáva im možnosť získať dané zariadenie teraz. A naše odborné finančné znalosti a výnimočné služby Vám dajú niečo naviac v porovnaní s konkurenciou. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami a 70 kanceláriami na celom svete, leasingom v 36 krajinách je spoločnosť CSI expertom v oblasti leasingu. Poskytujeme leasingové riešenia pre 2.300 spoločností na celom svete. Môžeme pomáhať aj Vašim zákazníkom.

Kontaktujte CSI a zistite viac o tom, ako Vám môžeme pomôcť zvýšiť Vaše predajné možnosti a zabezpečiť rast Vášmu podnikaniu.