Leasing pre finančné inštitúcie

Sledovanie stále sa vyvíjajúcej oblasti.

Technológia sa mení veľmi rýchlo. Aby ste boli aj naďalej konkurencieschopní a chránení, potrebujete mať prístup k najnovším a najväčším zariadeniam. V oblasti, kde je najnovšia technológia základom pre každodenné podnikanie, prevádzka zastaraných alebo nemoderných technológií nie je dobrou voľbou.

Leasing od spoločnosti CSI Vám umožní získať  flexibilné riešenie, ktoré bude spĺňať Vaše stále sa meniace nároky. Či už je to nový produkt, ktorý chcete ponúkať, alebo sa chcete ochrániť pred kyber útokmi, či chcete splniť požiadavky regulátora, leasing IT Vám umožní rýchlo reagovať a tým byť o krok vpred. Získavajte upgrady rýchlejšie a za efektívnejšie náklady, zbavte sa bezpečne starých zariadení a spĺňajte rýchlo sa meniace požiadavky na softvér, ktorý je vo Vašom odvetí štandardný.

Spoločnosť CSI pozná Vašu oblasť. Rozumieme Vašej práci a zariadeniam, ktoré sú k nej potrebné. Pri prísnych predpisoch OEEZ, ktoré sa musia dodržiavať, je CSI perfektným riešením. Prostredníctvom našej dcérskej spoločnosti CSI Lifecycle Europe zabezpečujeme správnu likvidáciu Vašich starých IT zariadení.